Hostely v České republice

Řadit dle:
V naší nabídce ubytování v České republice najdete i běžné hostely v České republice, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v České republice. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v České republice. U většiny hostelů v České republice můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
169 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 9  » »»

1. Vila u Arény

Lokalita: Ostrava
Hodnocení hostů
94 %

Vila u Arény se nachází v Ostravě a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje zahrnují TV s plochou obrazovkou a rychlovarnou konvici.

2. The MadHouse Prague

Lokalita: Praha
90 %

Providing free WiFi, The MadHouse Prague is situated in Prague, 1.9 km from Prague Astronomical Clock and 1.9 km from Old Town Square. Located around 2.3 km from Prague Castle, the hostel is also 2.5 km away from St. Vitus Cathedral. The property is 2.

3. The RoadHouse Prague

98 %

Featuring free WiFi and a terrace, The RoadHouse Prague offers rooms in Prague, less than 1 km from Prague Astronomical Clock and a 12-minute walk from Old Town Square. This property is set a short distance from attractions such as Prague Castle.

4. Hostel Hlávkova Star

57 %

Hostel Hlávkova se nachází v Praze, 1,1 km od Národního muzea a Václavského náměstí. Každé 2 pokoje využívají sdílenou koupelnu. Recepce je otevřená nepřetržitě.

5. Hostel Fontána Star

Lokalita: Praha 6, Praha
67 %

Hostel Fontána se nachází v pražské rezidenční čtvrti Dejvice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici jsou smíšené společné pokoje se sdílenou koupelnou. Ložní prádlo je zajištěno.

6. St Nicholas hostel

Lokalita: Praha 1, Praha
73 %

SG1 Hostel se nachází v budově ze 16. století v historickém centru Prahy, 2 minuty pěšky od Karlova mostu a 8 minut pěšky od Pražského hradu. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je dostupné zdarma.

7. Chili Hostel Star

63 %

Chili Hostel se nachází v samém srdci Prahy, je umístěný v okouzlující historické 5podlažní budově stojící v blízkosti nábřeží Vltavy a nabízí světlé pokoje, sdílenou kuchyň a obývací část i ve vstupní hale zdarma dostupné .

8. Hostel Orange StarStar

82 %

Hostel Orange se nachází na Václavském náměstí v Praze, ve zrekonstruovaném historickém domě v centru města. Pěšky odtud za 5 minut dojdete k mnoha kulturním a historickým památkám, obchodům, restauracím, barům a kavárnám.

9. Easy Housing

77 %

Easy Housing je hostel s Wi-Fi zdarma situovaný v Praze. Některé pokoje mají posezení, kde mohou hosté po náročném dni relaxovat. K dispozici je sdílená kuchyň. Poblíž se nachází tramvajová zastávka linek 18 a 24.

10. Travel&Joy backpackers

85 %

Travel&Joy backpackers s Wi-Fi zdarma se nachází Praze, 600 metrů od Václavského náměstí.

11. Hostel Boudnik

Lokalita: Praha 3, Praha
82 %

Hostel Boudník se nachází v Praze, 15 minut chůze od Václavského náměstí. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi zdarma a společnou kuchyň v každém patře. K dispozici je zadní dvorek a balkony. Všichni hosté obdrží mapu Prahy.

12. Plus Prague StarStar

Lokalita: Praha 7, Praha
82 %

Plus Prague se nachází v klidné obytné čtvrti, 1 zastávku tramvaje a 2 minuty chůze od vlakového nádraží a stanice metra Holešovice. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, krytý bazén, saunu a internet zdarma.

13. Little Quarter Hostel StarStarStar

92 %

Tento hostel sídlí v historické budově na proslulé Královské cestě v Praze. Může se pochlubit nádhernou slunnou střešní terasou, odkud si mohou hosté za příznivého počasí užívat výhled na město.

14. Hostel Centre Star

Lokalita: Praha 2, Praha
77 %

Tento hostel leží v centru Prahy, jen 100 metrů od zastávky metra I.P. Pavlova a 10 minut pěšky od Václavského náměstí. Nabízí bezplatné připojení k internetu.

15. Prague Moon Hotel & Hostel

74 %

London Pearl nedaleko Václavského náměstí se nachází v Praze, 400 metrů od Národního muzea, 700 metrů od Václavského náměstí a 1,5 km od Staroměstského náměstí. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi zdarma.

16. Sophie's Hostel StarStarStar

90 %

Sophie's Hostel se nachází v Praze ve čtvrti Nové Město, v pěší vzdálenosti od hlavních pražských památek i tradičních českých hospůdek a klubů.

17. Prague Hostel Na Smetance StarStarStar

82 %

Prague Hostel Na Smetance se nachází v Praze přímo u Riegrových sadů a 650 metrů od Václavského náměstí i od Národního muzea. Stanice metra Muzeum je vzdálená 600 metrů. V hostelu lze zdarma využívat Wi-Fi a uzamykatelné skříňky.

18. Hostel and Apartment Blue88

86 %

Hostel Miles stojí v centru, jen 50 metrů od Václavského náměstí. Je nekuřácký a nabízí klimatizované a společné pokoje s bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyň a kávu zdarma.

19. Hostel Lípa StarStarStar

85 %

Hostel Lípa najdete v Praze 3 - Žižkov, 1 km od hlavního vlakového a autobusového nádraží a 8 minut jízdy autobusem od historického centra. Součástí objektu je restaurace podávající českou kuchyni.

20. DREAM Hostel Prague StarStarStarStar

92 %

Set in Prague, DREAM Hostel Prague is 600 metres from Wenceslas Square and offers various facilities, such as a garden. Conveniently set in the Prague 01 district, this hostel features a terrace. Staff on site can arrange airport transfers.