Ubytování

Řadit dle:
7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Residence Lipno

Foto: Residence Lipno
Hodnocení hostů
92 %

Residence Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 200 metrů od pláže a 1,8 km od Lipenské přehrady. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.


2. Barrandovská Zátoka

Foto: Barrandovská Zátoka
Hodnocení hostů
78 %

Rezort Barrandovská zátoka se nachází v obci Kožlí u Orlíka. Nabízí zahradu i vybavení na vodní sporty. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní a mají vlastní koupelnu.


3. Resort Hulín

Foto: Resort Hulín
Lokalita: Sedlčany
Hodnocení hostů
83 %

Resort Hulín in Sedlčany provides accommodation with water sports facilities and a seasonal outdoor swimming pool. Boasting a shared lounge, this property also provides guests with a children's playground.


4. Penzion Archery

Foto: Penzion Archery
Lokalita:
Hodnocení hostů
87 %

Featuring a garden and terrace, as well as a restaurant, Penzion Archery is set in Nová Ves. With a shared lounge, the property also features a bar. Both free WiFi and private parking are accessible at this property.


5. X-Park Františkov

Foto: X-Park Františkov
Lokalita:
Hodnocení hostů
96 %

Ubytování X-Park Františkov se nachází v Jindřichově a nabízí tenisový kurt, restauraci a pokoje vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování je dostupné na lyžích.


6. Rekreační a Kongresové Centrum Nové Dvory

Foto: Rekreační a Kongresové Centrum Nové Dvory
Hodnocení hostů
87 %

Rekreační a Kongresové Centrum Nové Dvory se nachází v Českých Budějovicích. 5 km od pivovaru Budějovický Budvar a nabízí ubytování v pokojích, wellness centrum, krytý bazén, restauraci a vlastní minipivovar Kněžínek.


7. Heipark Tošovice

Foto: Heipark Tošovice
Lokalita:
Hodnocení hostů
92 %

Heipark Tošovice se nachází v Tošovicích. Nabízí venkovní bazén, 2 restaurace podávající jídla mezinárodní kuchyně, driving range, dětské hřiště s trampolínami, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: