Ubytování

Řadit dle:
7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Motorest na Oldřichovci

Foto: Motorest na Oldřichovci
Lokalita:
Hodnocení hostů
81 %

Motorest na Oldřichovci in Smilkov has barbecue facilities and a terrace. Among the various facilities are a shared lounge and a bar. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi. At the motel, the rooms are equipped with a wardrobe.


2. Motel Pepčin

Foto: Motel Pepčin
Lokalita: Uherský Brod
Hodnocení hostů
75 %

Motel Pepčin nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Uherském Brodě. Na místě je k dispozici bar a neplacené soukromé parkoviště. Vybavení pokojů zahrnuje kabelovou TV a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.


3. Motel Podkova

Foto: Motel Podkova
Lokalita:
Hodnocení hostů
83 %

Motel Podkova se nachází v Kloboukách u Brna, 29 km od Brna, a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, sluneční terasu, bar a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


4. Motel Grado Star

Foto: Motel Grado
Lokalita: Praha 5, Praha
Hodnocení hostů
69 %

Motel Grado se nachází 15 minut jízdy metrem od centra Prahy, pouhých 300 metrů od stanice metra Jinonice a nákupního centra Galerie Nové Butovice. Provozuje českou restauraci a bezplatné soukromé parkoviště.


5. MX Arena Mohelnice

Foto: MX Arena Mohelnice
Lokalita: Mohelnice
Hodnocení hostů
86 %

MX Arena Mohelnice se nachází na klidném místě v Mohelnici. Nabízí bar, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště.


6. Pension Sara

Foto: Pension Sara
Lokalita: Hevlín
Hodnocení hostů
75 %

Pension Sarah v Hevlíně nabízí celoročně otevřený venkovní bazén, gril a vlastní bezplatné parkoviště. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a z některých je výhled na bazén nebo do zahrady.


7. Motorest u letiště

Foto: Motorest u letiště
Lokalita:
Hodnocení hostů
82 %

Motorest u Letiště se nachází v obci Bohuňovice, 9 km od Olomouce. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje zahrnují koupelnu.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: