112 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 6  » »»

1. Vila u Arény

Lokalita: Ostrava
Hodnocení hostů
94 %

Vila u Arény se nachází v Ostravě a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje zahrnují TV s plochou obrazovkou a rychlovarnou konvici.

2. The MadHouse Prague

Lokalita: Praha
90 %

Situated in Prague, within 1.9 km of Prague Astronomical Clock and 1.9 km of Old Town Square, The MadHouse Prague offers accommodation with a shared lounge and free WiFi. The property is set 2.3 km from Prague Castle, 2.5 km from St. Vitus Cathedral and 2

3. The RoadHouse Prague

98 %

Boasting a shared lounge, terrace and free WiFi, The RoadHouse Prague is situated in Prague, less than 1 km from Prague Astronomical Clock and a 12-minute walk from Old Town Square. The property is around 1.9 km from Prague Castle, 1.9 km from Charles Bri

4. Hostel Fontána Star

Lokalita: Praha 6, Praha
67 %

Hostel Fontána se nachází v pražské rezidenční čtvrti Dejvice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici jsou smíšené společné pokoje se sdílenou koupelnou. Ložní prádlo je zajištěno.

5. St Nicholas hostel

Lokalita: Praha 1, Praha
72 %

SG1 Hostel se nachází v budově ze 16. století v historickém centru Prahy, 2 minuty pěšky od Karlova mostu a 8 minut pěšky od Pražského hradu. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je dostupné zdarma.

6. Chili Hostel Star

63 %

Chili Hostel se nachází v samém srdci Prahy, je umístěný v okouzlující historické 5podlažní budově stojící v blízkosti nábřeží Vltavy a nabízí světlé pokoje, sdílenou kuchyň a obývací část i ve vstupní hale zdarma dostupné .

7. Easy Housing

77 %

Easy Housing je hostel s Wi-Fi zdarma situovaný v Praze. Některé pokoje mají posezení, kde mohou hosté po náročném dni relaxovat. K dispozici je sdílená kuchyň. Poblíž se nachází tramvajová zastávka linek 18 a 24.

8. Travel&Joy backpackers

85 %

Travel&Joy backpackers s Wi-Fi zdarma se nachází Praze, 600 metrů od Václavského náměstí.

9. Hostel Boudnik

Lokalita: Praha 3, Praha
82 %

Hostel Boudník se nachází v Praze, 15 minut chůze od Václavského náměstí. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi zdarma a společnou kuchyň v každém patře. K dispozici je zadní dvorek a balkony. Všichni hosté obdrží mapu Prahy.

10. Hostel Centre Star

Lokalita: Praha 2, Praha
77 %

Tento hostel leží v centru Prahy, jen 100 metrů od zastávky metra I.P. Pavlova a 10 minut pěšky od Václavského náměstí. Nabízí bezplatné připojení k internetu.

11. Prague Moon Hotel & Hostel

74 %

London Pearl nedaleko Václavského náměstí se nachází v Praze, 400 metrů od Národního muzea, 700 metrů od Václavského náměstí a 1,5 km od Staroměstského náměstí. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi zdarma.

12. Hostel and Apartment Blue88

86 %

Hostel Miles stojí v centru, jen 50 metrů od Václavského náměstí. Je nekuřácký a nabízí klimatizované a společné pokoje s bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyň a kávu zdarma.

13. Brix Hostel

85 %

Brix Hostel se nachází v Praze, 1,9 km od pražského Národního muzea a nabízí terasu. K dispozici je recepce s nepřetržitým provozem a sdílená kuchyně. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

14. Prague Hostel Cathedral Star

74 %

Prague Hostel Cathedral, vzdálený 5 minut chůze od Václavského náměstí, nabízí bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a pronájem jízdních kol a aut. Parkovat lze zdarma na veřejném parkovišti vzdáleném 5 minut chůze.

15. Hostel Advantage Star

82 %

Tento hostel, od kterého můžete dojít za pouhých 7 minut k pražskému Národnímu muzeu, nabízí funkčně zařízené pokoje s bezplatným ložním prádlem.

16. Safestay Prague

84 %

Safestay Prague nabízí bezplatné Wi-Fi a renovované společné pokoje s koupelnou asi 5 minut pěšky od Karlova Mostu a historického centra Prahy. Zastávka tramvaje a metra Národní třída je vzdálená 200 metrů.

17. Backpacker Hostel

63 %

Hostel Marrakesh se nachází v Praze, 10 minut chůze od Staroměstského náměstí a 400 metrů od nejbližší stanice metra. Nabízí úschovu zavazadel a Wi-Fi zdarma.

18. Clown and Bard Hostel

76 %

Clown and Bard Hostel s živým barem se nachází v pražské čtvrti Žižkov, 20 minut chůze od Václavského náměstí. Můžete si vybrat z pokojů s vlastní koupelnou nebo se rozhodnout pro samostatnou postel v noclehárně.

19. Artharmony Pension & Hostel

83 %

Artharmony Pension & Hostel se nachází v centru Prahy, pouhých 10 minut chůze od Václavského náměstí a 100 metrů od Vltavy a stanice metra Karlovo náměstí. Wi-Fi je k dispozici zdarma.